Partneři

Chtěli byste o sobě dát vědět na vrcholné akci plesové sezóny?

Staňte se našim partnerem. Volejte produkční tým +420 739 061 838 nebo pište na info@kvartproduction.cz.

Nenechte si ujít tuto příležitost.

Partneři

Limitovaná Edice Steinway & Sons THE KRAVITZ GRAND , model B211, v provedení makasar satén. Toto umělecké dílo vzniklo v dilnách firmy Steinway ve spolupráci s ikonickým rockovým hudebníkem Lennym Kravitzem. Kravitz osobně navrhoval prvky na nástroji, například dýhu rozřezanou do afrických vzorů . Osobně se podílel na vývoji nástroje po dobu tří let. K dispozici je ve verzi Spirio /r (sofistikovaný systém automatického přehrávání skladeb s možností nahrávání vlastních skladeb).

 

Celkem bylo vyrobeno 10 ks této limitované edice a všechny nástroje se prodaly během tří hodin ! Tento unikání mistrovský kus z dílen Steinway & Sons je poslední volný kus na světě.

Styling

Mediální partner

Pořadatel

Pořadatelem akce Český ples je produkční společnost KVArt Production.

Tombola

Partneři dražby

 

JOSEF RATAJ


Josef Rataj je známý jako průkopník uměleckého malířského směru Pop-art v Čechách, a také jako Speed Painter. Je miláčkem českých celebrit, jejichž portréty ztvárňuje svým osobitým způsobem, jenž je isnpirován stylem Andy Warhola. Kladný vztah k umění u něj rodina budovala již od útlého dětství. S babičkou pravidelně navštěvoval galerii „Masné krámy“ v Plzni, kde vystavoval jeho děda, akademický malíř Josef Jícha. Dnes je z něj žádaný pop-artový malíř a umělec.


O AUTOROVI  
Josef Rataj (* 29. 5. 1979, Plzeň) Malíř, výtvarník, performer. K vlastní tvorbě se dostal během svých opakovaných cest do Los Angeles, kde ho naprosto uchvátil reklamní design a kýčovitý styl pop-artu 50. let, zářící Venice Beach a pulzující reklamní štíty kasin Las Vegas. Nepřehlédnutelnost neónových barev, neporazitelných superhrdinů a světa rostoucího konzumu ho nasměroval k jeho současné umělecké kariéře. Dnes se Josef Rataj řadí mezi nejžádanější průkopníky tohoto stylu u nás. Josef rád podporuje dobročinné události a proto si velice vážíme jeho účasti právě na Českém plese.